Niepokojący poziom limfocytów i neurocytów w 13. tygodniu ciąży

Witam Jestem w 13 tygodniu ciaży, i niepokoją mnie wyniki badań a mianowicie limfocyty i neurocyty. neurocyty-77,3 norma 50-70 (6,98 tys/ul) limfocyty -15,4 norma 25-45 (1,39 tys/ul) czy mam powody do niepokoju??? wizytę mam za tydzień oszaleje do tego czasu, ponieważ wyniki są niestety gorsze od ostatniego badania (pozostałe wyniki w normie)

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli nie ma Pani żadnych objawów infekcji, a pozostałe wartości morfologii są prawidłowe, to zdecydowanie nie ma powodów do niepokoju.