Niepokojący wynik kineazy kreatynowej

Witam. Wyniki ze względu na bóle w klatce piersiowej, ogólne złe samopoczucie, niskie tętno wahające się od 41-48. Przyjmuję biblock 1,25 mg. Trafiłam na pogotowie.CPK kinaza kreatynowa 1604.0-norma do 200.0, CPK MB 35.0- norma do 24.0, Troponina T 3.000. Niby wszystko ok, dostałam lek uspokajający i do domu. Po tygodniu CPK kinaza kreatynowa w normie 136.0. Nikt mi nie umie powiedzieć dlaczego wynik był ta wysoki i co dale z tym robić.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po przeanalizowaniu wszystkich już wykonanych badań będzie można określić odpowiednie postępowanie.