Nieprawidłowa czynność elektryczna mózgu

Co oznacza poniższy zapis? Opis badania: Badanie prowadzone w stanie czuwania. Zapis zróżnicowany przestrzennie. Czynność podstawową stanowią w odprowadzeniach potylicznych fale alfa o częst. 10 - 10,7 Hz, ampl. do 70uV. R z zaznaczoną. W odprowadzeniach czołowo-skroniowych i skroniowych, obustronnie rejestruje się, występujące w sposób napadowy serie nieregularnych fal wolnych o częst. 4,3 - 5,5 Hz, o ampl. do 150 uV, o zaostrzonych niekiedy konturach, okresowo uogólniających się. Hv nasila się nieco opisane zmiany, Fs nie wpływa istotnie na zapis. Zapis wykazuje miernego stopnia zmiany o charakterze napadowym zlokalizowane w okolicach czołowo-skroniowych i skroniowych, okresowo uogólniające się.

A jakie są dokładnie objawy neurologiczne,jakie dolegliwości, Zasada jest taka, że nie leczymy zapisu ale chorego,decyduje stan kliniczny. Wiadomo, iż 30 procent zdrowej populacji ma nieprawidłowy zapis EEG . Proszę zachować spokój.