Nieprawidłowa praca serca a wysokie żelazo

Witam, parę dni temu robiłam badania ze względu na dokuczliwe serce (nieregularne bicie). W morfologii wyszły mi takie nieprawidłowości: - Inne (Eo, Bazo, Mono) 2,6 - min 4,0, max 10,0 - Żelazo 160 - min 37, max 145 Jednak badania były robione przed menstruacją, więc zastanawia mnie, czy dlatego mam takie wysoki żelazo, czy to jednak ma związek z nieprawidłową pracą serca.

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie są wartości oznaczonych elektrolitów? Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie postępowanie. Co do poziomu żelaza jest trochę podwyższone i w zależności od historii medycznej pacjenta i morfologii krwi obwodowej konieczne jest lub nie odpowiednie dalsze postępowanie.