Nieprawidłowa przezierność - jakie jest ryzyko wady płodu?

Mam 36 lat i jest to moja trzecia ciąża. Według ostatniej miesiączki jestem w 11 tc, a według USG w 10tc i według tego USG CRL wynosi 36,9. Przezierność karkowa wynosi 1,6 i lekarz zlecił mi badanie prenatalne twierdząc, że jest nieprawidłowe i może to oznaczać jakąś wadę płodu. Moje pytanie brzmi, jakie jest ryzyko wystąpienia takiej wady?

Dzień dobry!
Wartość NT jest prawidłowa. Być może badania prenatalne lekarz zlecił ze względu na Pani wiek.
Z poważaniem