Nieprawidłowe HW ze zmianami uogólnionymi napadowymi

witam. chcialabym prosic o interpretacje wyniku eeg - hw - nieprawidlowe ze zmianami uogolnionymi napadowymi. Bardzo prosze o odpowiedz na wizyte u neurologa musze troche poczekac a bardzo sie zmartwilam. dziekuje. Dodam ze dziecko ma 6 lat i w sytuacjach stresowych ma nerwowe tiki.

Trudno ocenić nie znając morfologii napadów( czasem trudnej do zróżnicowania w ch.tikowej np.tiki oczne a napady nieświadomości) czy są poważne podstawy do niepokoju poza tym trzeba znać cały zapis.

Bez oceny neurologa się nie obejdzie

Pozdrawiam

Proszę spróbować nagrać incydenty komórką to klątwi ocenę specjaliście.