Nieprawidłowe parametry w badaniu krwi

morfologia krwi wykazała prawidłowe wyniki poza 3 wartosciami przekroczonymi: 1/ P-LCR 46,3 norma 13,0-43,0 2/.Neutrofile 1,39 norma 2,50-7. 3/.limfocyty 53,8 norma20 - 45 Podobne wyniki były zdiagnozowane rok temu. Proszę o skomentowanie ,czy są to oznaki choroby i na co wskazują te wyniki .Mam 73 lata, stan zdrowia stosowny do wieku .Ciśnienie 140/90 , problemy żołądkowo jelitowe, problemy stawowe. Przyjmuję odpowiednie leki. Uprzejmie proszę o odpowiedż. Bronisława Szwarc

Lek. Katarzyna Szymczak

Mały odsetek neutrofilii, przewaga limfocytów, rok temu było podobnie? Czy ma Pan jakieś dolegliwości? jakie leki przyjmuje? może to polekowa zmiana.
Pozdrawiam