Nieprawidłowe parametry w wyniku badania krwi

Witam serdecznie miałem ostatnio badanie krwi i wszystko miałem w normie oprócz: PDW 18.6 fl referencyjny(9-17) MPV 12.9 fl (9- 12,6) P-LCR 47,3 % (12- 46,4) EO# 0,86 x 10^3 / ul (<0,45) EO % 11,6 % (<5 %) Najbardziej martwi mnie to EO bo jest odchylone bardzo od zakresu referencyjnego. Czy ktoś potrafi zinterpretować wyniki moich badań? Wszystkie pozostałe pozycje były w porządku, mocz również. Dziękuję z góry za odpowiedź ;)

Witam serdecznie. Nie ma powodów do obaw. Prawdopodobnie jest to związane z przebytą infekcją.