Nieprawidłowe wyniki badania krwi u 25-latki

Witam, dziś odebrałam wyniki badań i krwi. Proszę o opinię na temat tych, które nie są w normie. ASPAT 36 (norm<31) ALAT 64 (norma <38) Żelazo 57.9( norma 60,0-150,0) MID 11.2 (norma 3.0-9.0) OB 17 (norma 3-12) Pozdrawiam i dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć należy wykonać badanie lekarskie. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Po za tym konieczne jest poznanie większej ilości informacji i wszystkich wyników a nie tylko ich wycinku.