Nieprawidłowe wyniki badania poziomu granulocytów i bilirubiny

Witam, robiłam ostatnio badanie krwi jak i próby wątrobowe. Zaniepokoiły mnie między innymi: niski poziom granulocytów pałeczkowatych 1 (3-5), bilirubina całkowita 1.46 (0.30-1.20) , GGTP 4.63 (7-32) i bilirubina bezpośrednia 0.50 a norma (0.40). Czy powinnam poddać się jakimś dalszym badaniom? POZDRAWIAM

Witam!
Jeśli oprócz wyników nie zauważyła Pani niepokojących objawów, to lepszą opcją będzie powtórzenie prób wątrobowych za kilka tygodni. Jeśli w morfologii nie ma innych odchyleń poza opisanym to nie ma potrzeby jej powtarzać - odsetek różnych rodzajów krwinek białych we krwi jest bardzo zmienny i uzależniony od wielu czynników, jak nawet jedzenie czy kąpiel. Oczywiście jeśli miałoby to panią niepokoić to może Pani również wykonać powtórnie morfologię - ważne żeby była to morfologia z rozmazem manualnym (ręcznym).