Nieprawidłowe wyniki hormonów tarczycy w 13. tygodniu ciąży

jestem w 13tyg ciąży i zrobilam badanie TSH, okazalo sie ze cos est nie tak. wykonalam kolejne badanie ft3 i ft4 ktore wykazalo ze jest przy dolnej granicy. dostalam skierowanie do endokrynologa ale wizyte ustalono dopiero na polowe listopada... czy moge tyle czekac? skoro nieleczenie ma zly wplyw na rozwoj psychiczny dziecka? u mnie kazdy dzien sie liczy :( POMOCY! SZUKAC SZYBKO INNEGO LEKARZA?

Aleksander Ropielewski

Im szybciej zacznie Pani przyjmować hormony tarczycy tym lepiej, dlatego jeżeli to możliwe warto umówić się gdzie indziej na wcześniejszą wizytę.