Nieprawidłowe wyniki moczu w 28. tygodniu ciąży

witam mam pytanie w pewnej sprawie Jestem w 28 tygodniu ciąży ,od samego początku mam problemy z moczem .Za każdym razem liczne bakterie, leukocyty10-15.Po przepisaniu mi furaginy, albo antybiotyku wyniki były dobre tak w kratkę.W23 tygodniu dostałam skierowanie na posiew moczu wynik wyszedł ujemny a jednak pani doktor zastanawia się czemu nadal są leukocyty .Pytałam czy to coś poważnego pani doktor powiedziała że mogę mieć piasek w nerkach ale z badania nie wyszły żadne związki mineralne.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. A czy próbka została prawidłowo pobrana, po podmyciu się, ze środkowego strumienia? Proponuję kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.