Nieprawidłowe wyniki morfologii a gorączka i ciągłe osłabienie

Mam następujące nieprawidłowe wyniki morfologii (w nawiasie podaję normę): OB 11 (4,3-10), Lymph 3.73 (1-3,7), mono 1.17 (0-0,70), mono% 14.6 (0-14), z rozmazu krwi obwodowej segement oboj NEUT 32 (58-66), bazofil 2 (0-1), monocyt 13 (4-8), limfocyt 42 (20-40), w biochemii ALT 76 (21-72), białko reaktywne CRP 38 (0-10) Od trzech tygodni gorączka 38-38,7 BEZ ŻADNEJ WIDOCZNEJ PRZYCZYNY, ciągłe osłabienie (brak innych objawów, chorób itp).

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. a jakie objawy występują? Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badania. Sądzę że warto wykonać diagnostykę w szpitalu.

Aleksander Ropielewski

Takie wyniki wymagają poszerzenia diagnostyki, najlepiej na oddziale chorób wewnętrznych. Przycyzną może być niewidoczne ognisko infekcji, choroby tkanki łącznej lub nowotwory. Na podstawie wyników morfologii jakie Pan podał nie mogę stwierdzić nic więcej.