Nieprawidłowości w wyniku badania krwi u 32-latki

Witam, w sierpniu zaszłego roku badania krwi wykazały pewne nieprawidłowości NEU (%)- 38,4 (norma 45-70) NEU - 1,93 (norma 2,5-5) LYMPH (%) - 53,5 (norma 20-45) pozostałe wyniki badań w normie łącznie z OB .W lutym tego roku badania zostały powtórzone NEU (%)38,2 NEU -1,75 ;LUMPH (%) - 52,4 ;LYMPH - 2,39 dodatkowo granulocytyobojetnochłonne podzielone 42% (norma 45-78) limfocyty 50 (norma 16-48) Proszę o opinie - zaznaczam że w czasie wykonywania badań nie przechodziłam żadnego przeziębienia,

Jeżeli nie ma Pani żadnych objawów i dolegliwości, nie ma powodu do niepokoi, można wykonywać kontrolną morfologię, wyniki mogą sugerować infekcję wirusową tlącą się.