Nieproporcjonalne łydki do reszty ciała

Witam, jestem osobą z lekką nadwagą, mój tryb życia nie jest bierny, staram się aktywnie spędzać czas, ale moje lydki nie są proporcjonalne do mojego ciala, są po prostu grube.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza gdyż problem może wynikać z niewydolności krążenia lub zastoju zylnego w kończynie.