Nieprzyjemne bóle brzucha przy negatywnym teście ciążowym

Witam, boli mnie brzuch nieraz tak jak przed miesiączka a kiedy indziej jakoś tak dziwnie(w poprzek brzucha w okolicach pępka)a miesiączki brak (spóźnia się 4dni),zrobiłam dziś test ciążowy wyszedł negatywny(minęło pomiędzy 12a23dni od domniemanego zapłodnienia)wczoraj zauważyłam jakiś płyn wyplywajacy z piersi dosłownie kilka kropel.Ostatnio w domu również panowała grypa żołądkowa,oraz miałam też trochę stresu z innych powodów.Śluz mam biały/przezroczysty nierozciagliwy.Jakie jest ryzyko ciąży?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Szczególne z wyciekiem z sutków. konieczne są odpowiednie badania.