Nieprzyjemne pieczenie na wędzidełku napletka

Witam, mam 18 lat, od około kilku dni czuję nieprzyjemne pieczenie na wędzidełku napletka. Zauważyłem że się skróciło, co powoduje ściąganie żołędzia w dół. Jest też tak jakby opuchnięte. Pojawia się też mała ranka na tym, która prawdopodobnie może być źródłem pieczenia. Smaruję to maścią Alantan Plus, jak pojawiła się ranka to posmarowałem to maścią trybiotyk. Mogę to stosować czy raczej skonsultować to z dermatologiem?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje koniecznie udać się do lekarza urologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.