Nieprzyjemne swędzenie przy wejściu do pochwy

Witam Od kilku dni mam dziwne objawy przy wejściu do pochwy. Na początku było nieprzyjemne swędzenie teraz już ten objaw ustąpił ale obecnie jest delikatne pieczenie. Nie wiem jaka może być przyczyna, ponieważ dbam o higienę intymną, w toaletach publicznych nie siadam na sedes, od jakiego czasu nie miałam kontaktów seksualnych. Chciałaby się dowiedzieć jaka jest tego przyczyna i ewentualnie jeżeli jest to jakaś infekcja czym mogłabym ją wyleczyć. Z góry dziękuję i proszę o odpowiedź.

Szanowna Pani!

Prawdopodobnie ma Pani infekcję pochwy.Pomimo prawidłowej higieny i braków stosunków płciowych infekcja okolic intymnych może się pojawić.
Proponuję wizytę u ginekologa, który ewentualnie pobierze Pani posiew bakteriologiczny i dobierze właściwe leczenie.

Z poważaniem
Katarzyna Lewicka