Nieprzyjemne uczucie promieniujące do lewej ręki oraz czasami pieczenie za mostkiem

Odkąd biegam, odczuwam kłucie w lewej części klatki piersiowej, nieprzyjemne uczucie promieniujące do lewej ręki oraz czasami pieczenie za mostkiem. Biegam od 9 lat, 7 dni w tyg po 10km. Im większa intensywność wysiłku danego dnia, tym większy potem ból. Byłam z tym u 2 różnych lekarzy, zawsze było to samo - EKG prawidłowe, wypisanie meliski i do domu. Nie wiedzieli, co powiedzieć, to mówili od niechcenia, że to nerwobóle. Dodam, że mam bardzo niskie ciśnienie i tętno- 105/60 i <50.Co mi jest?

Małgorzata Panek

Czy wykonywała Pani morfologię krwi? Należałoby wykluczyć anemię. EKG było wykonywane w spoczynku? Wskazana byłaby próba wysiłkowa. Proszę udać się do lekarza rodzinnego lub kardiologa.
Pozdrawiam