Nieprzyjemny posmak w ustach po seksie oralnym

Witam, jakiś tydzień temu uprawiałam z moim mężem seks oralny. Od tamtego czasu nieustanie uskarża się na nieprzyjemny posmak w ustach (mdły, słodkawy). Mam straszne obawy że go czymś zaraziłam ale obserwuje dokładnie okolice intymne i nie wykazują żadnych nieprawidłowości. Śluz bez zmian, bez nieprzyjemnego zapachu, brak upławów, pH w normie. Proszę o pomoc jeżeli ktoś był w podobnej sytuacji...

Dzień dobry!

Skąd Państwa wrażenie, że źródłem i początkiem nieprzyjemnych objawów dla męża był właśnie stosunek oralny? Być może jest to pozorna zależność, zbieżność w czasie, ale rzeczywiste przyczyny nieprzyjemnego posmaku w ustach to np. problemy stomatologiczne lub gastrologiczne?

Pozdrawiam!