Zapytaj lekarza

1 , 0 2 5 , 1 1 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nieprzyjemny zapach i ból pępka

Witam Od 2 dni zauważyłem, że z pępka wydobywa sie nieprzyjemny zapach i od wczoraj strasznie boli przy schylaniu sie i prostowaniu. Proszę o pomoc.
ponad rok temu

Łysienie plackowate

Łysienie plackowate objawia się występowaniem przejściowych lub trwałych ognisk łysienia skóry, która nie zostaje zapalnie zmieniona. Na temat pierwszych objawów łysienia plackowatego wypowiada się dr Tomasz Wasyłyszyn.

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Prawdopodobnie powodem nieprzyjemnego zapachu oraz dolegliwości bólowych jest stan zapalny spowodowany infekcją bakteryjną lub grzybiczą. Warto udać się do swojego lekarza rodzinnego. Pozdrawiam

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Witam, doszło do zakażenia bakteryjnego. Propnuję: 1. przemywanie borasolem 3 xdziennie 2. Tribiotic 2xdziennie w pępek Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy