Nieprzyjemny zapach i ból pępka

Witam Od 2 dni zauważyłem, że z pępka wydobywa sie nieprzyjemny zapach i od wczoraj strasznie boli przy schylaniu sie i prostowaniu. Proszę o pomoc.
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie powodem nieprzyjemnego zapachu oraz dolegliwości bólowych jest stan zapalny spowodowany infekcją bakteryjną lub grzybiczą. Warto udać się do swojego lekarza rodzinnego. Pozdrawiam