Nieprzyjemny zapach i bóle w pochwie

Witam, mam 21 lat i biorę tabletki antykoncepcyjne Naraya. Od pewnego czasu zauważyłam z moim chłopakiem, że czuć nie przyjemny zapach z pochwy, który przesiąka na ubrania. Powiem, że stosuję żel do higieny intymnej i kupiłam w aptece Lactovaginal. A na dodatek ostatnio odczuwam bóle w pochwie z lewej i z prawej strony od czasu do czasu. Co to może być? Proszę o odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Być może jest to infekcja. Proszę udać się do ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.