Nieprzyjemny zapach i nadmierna potliwość stóp

Witam mam problem dermatologiczni , mianowicie potliwosc stóp i nie przyjemny zapach . Po 8 godzinach w pracy woń jest nie do wytrzymania , kupywalem pudry dostępne w aptekach ale słabo pomagały i krótko_trwale. Co mogę zrobić żeby pozbyć się problemu ? Mężczyzna 35l

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej. Lekarz podczas konsultacji obejrzy stan stóp, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

Na nadpotliwość najskuteczniejsza metoda leczenia jest zastosowanie botoxu
http://lenartowiczclinic.pl/leczenie-nadpotliwosci