Nieprzyjemny zapach oddechu i refluks przełyku

Witam , od około dwóch lat zmagam się z nieprzyjemnym oddechem. Zęby wyleczone , migdały usunięte. Wykryto u mnie refluks przełyku-w stopniu B. Przepuklina rozworu przełykowego przepony. Bez bakterii HP. Okolica podwpustowa oglądana w inwersji-widoczny objaw dzwonu. Linia Z położona prawidłowo, promienista z nadżerkami. Stosowane leki: Zirid 2x1, Polprazol PPh 40 1x1. Do tego dieta. Moje pytanie brzmi po jakim czasie zacznie działać kuracja i jakie inne badania mogę zrobić w kierunku oddechu?

Lek. Katarzyna Szymczak

Po około 4 tygodniach można się spodziewać efektu. Można by jeszcze pomyśleć o uchyłkach przełyku, ale one raczej byłyby już widoczne w gastroskopii, najlepsze badanie do ich uwidocznienia do rtg z kontrastem.
Pozdrawiam