Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 3 4 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nieprzyjemny zapach penisa

witam w czoraj moja dziewczyna wyczula nie mily zapach z penisa tak jak by czula rybe stwierdzila ze mialem stosunek z innom kobietom co wcale nie prawda czym moglo byc spowodowane
ponad rok temu

Terapia naprzemienna przy sterydoterapii

Czy wiesz, na czym polega terapia naprzemienna przy sterydoterapii? Obejrzyj nasz film i dowiedz się więcej na ten temat. O terapii naprzemiennej mówi dr n. med. Anna Pura-Rynasiewicz, dermatolog.

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie nieprzyjemny zapach penisa może być spowodowany toczącym się zapaleniem grzybiczym bądź bakteryjnym . Jeżeli zakładmy taką ewentualnošć warto udać się do lekarza rodzinnego by rozwazyc odpowiednie leczenie. Obecnej sytuacji jednak wysoka temperatura i nadmierne pocenie mogą powodować nieprzyjemny zapach genitaliów.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Witam, taki objaw oznacza zakażenie grzybicze lub bakteryjne. Proszę zastosować: 1. clotrimazol na noc przez 10 dni 2. tribiotic na dzień przez 10 dni jeśli objawy nie ustąpią w ciągu tego czasu należy skontaktować się z dermatologiem. Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy