Nieprzyjemny zapach po ekstrakcji zęba

Witam. 10 dni temu miałam robiony zabieg ekstrakcji dolnej szóstki. Jak stwierdził mój stomatolog dawno nie spotkał się z tak trudnym przypadkiem, był problem z jednym korzeniem. Ponadto wokół zęba zrobiło się zapalenie. Po zabiegu nie dostałam żadnego antybiotyku. 8 dni po zabiegu szew wypadł mi sam, a zębodół jest do połowy zarosnięty i i nie wygląda podejrzanie, troszkę boli ale wydobywa się z niego nieprzyjemny zapach. O czym to może świadczyć i co z tym zrobić?Z góry dziękuję za każdą pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Być może jednak jest jakaś infekcja. Proszę koniecznie udać się do swojego stomatologa.