Nieprzyjemny zapach po wycięciu migdałów

witam jestem po wycieciu migdałów bo mialem smierdzące kulki nie swierzy oddech ale po jakims czsie znowu ten smrud odczuwam czy jeastntaka mizliwosc ze to teras sie zbiera w przełyku prosze o porady

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, zalecam wizytę u lekarza gastroenterologa. Można wykonać badanie gastroskopowe celem zbadania Górnego odcinka przewodu pokarmowego w poszukiwaniu nieprawidłowości np uchylkow przełyku, które moga dawać podobne objawy. Pozdrawiam