Nieprzyjemny zapach skóry głowy u kobiety

znajduje sie za granica i nie specjalnie mam mozliwosc skozystania z opieki medycznej,dokucz mi nieprzyjemny zapach skury glowy,juz drugiego dnia po jej umuciu odczuwam zapach typu sera.jak moge temu zaradzic szampony nie dzialaja co to moze byc.podkreslam ze jestem osoba bajaca o higiena osobista .Tak wiec nie rozumie w jaki sposob dolegliwosc dotknela wkasnie mnie.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, istotne znaczenie ma zamian kosmetyków do włosów czeste mycie głowy. jeśli problem będzie sie utrzymywał prosze zglosic sie do dermatologa. Pozdrawiam