Zapytaj lekarza

1 , 0 1 2 , 2 4 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nieprzyjemny zapach wydzieliny z pochwy po zmianie tabletek antykoncepcyjnych

Czy zmiana tabletek antykoncepcyjnych może być przyczyną śmierdzącej wydzieliny z pochwy ? Nigdy nie miałam z tym problemów a po zmianie tabletek z Cilest na Jasmine wydzielina ma bardzo nieprzyjemny zapach i nie mogę sobie z tym poradzić :(
KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu

Pierwsza wizyta ginekologiczna przed antykoncepcją

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Sama zmiana preparatu antykoncepcyjnego nie powinna wpływać na pojawienie się tego typu objawów. Może to jednak świadczyć o wystąpieniu infekcji dróg moczowo - płciowych. Warto zgłosić się do ginekologa.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety