Nieprzyjemny zapach z miejsc intymnych. Co z tym zrobić?

Chciałabym się dowiedzieć, co powinnam zrobić w związku z brązową wydzieliną z pochwy, ma ona bardzo nieprzyjemny zapach, czuję ją nawet siedząc, jest bardzo intensywna. Niestety znajduje się w takim miejscu, w którym nie mam możliwości skorzystania z porady ginekologa.
Ponadto moja miesiączka skończyła się tydzień temu, a jeszcze do niedawna taki śluz brązowy miałam zaraz po okresie, a teraz tak nie jest.
Mam już 19 lat i oczywiście kilkakrotnie byłam u lekarza.
Co mogę zrobić w takiej sytuacji?

ponad rok temu

Witam!

Z Pani opisu najbardziej prawdopodobne jest zakażenie dróg rodnych.

Radziłabym jak najszybciej udać się do ginekologa. Jeżeli ma Pani problem z umówieniem wizyty u lekarza specjalisty, doradzałabym udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu jak najszybszego włączenia leczenia.

Pozdrawiam