Nieprzyjemny zapach z okolic intymnych i białe upławy. Co z tym robić?

Mam 24 lata i od dłuższego czasu pojawia się nieprzyjemny zapach z okolic intymnych, a przy tym występują białe upławy! Byłam już kilka razy u ginekologa z tym problemem i dostawałam stertę leków, które niestety, ale nic nie pomagały. Jest to bardzo niekomfortowe, dbam o higienę osobistą, używam specjalnych płynów, a nawet osobnego ręcznika! Co mam robić?
24 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie.

Przyczyną nawrotów choroby może być obniżona odporność organizmu - warto zadbać o jej poprawę - spożywać dużo owoców i warzyw, unikać cukrów prostych, unikać używek oraz stresu.
Pomocne w odbudowie prawidłowej flory mogą być również pałeczki kwasu mlekowego dostępne w wielu formach bez recepty.
Konieczne jest równoczesne leczenie obojga partnerów.

Pozdrawiam