Nieprzyjemny zapach z pochwy - co oznacza?

Witam. Mam problem, mianowicie, z pochwy wydziela mi się nieprzyjemny zapach, tak jakby spalenizną czuć, nie mam pojęcia co to może być, seksu bez zabezpieczenia nie miałam. Ten zapach wydziela się już dłuższy czas... Czy potrzebna wizyta u ginekologa?

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witaj.
W Twoim przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie wizyta u ginekologa. Nieprzyjemny zapach może świadczyć o toczącym się procesie zapalnym, który wymaga odpowiedniego postępowania i leczenia.
Pozdrawiam!