Nieprzyjemny zapach z pochwy i żółte upławy

Witam. Mam 24lata i regularnie kontroluję stan zdrowia u ginekologa. Mój lekarz zawsze mówi, że wszystko jest ok (żadnych infekcji, usg gin.wzorowo). Lecz bardzo przeszkadza mi zapach z pochwy, jest nieprzyjemny, mnie odrzuca. Czasami czuję go siedząc "noga na nogę" w jeansach. Upławy zdarzają się lekko żółtawe. Informowałam o wszystkim lekarza, ale on nadal twierdzi, że wszystko ok. Higiena osobista zachowana w 100%. Jak mogę pozbyć się tego okropnego zapachu, tak abym go nie odczuwała?

Lek. Katarzyna Szymczak

Może PAni spróbować inny żel do higieny intymnej, wkładki zapachowe.
Pozdrawiam