Nieprzyjemny zapach z pochwy po okresie

Witam! Jestem kilka dni po okresie. Odkąd skończyło się krwawienie zapach z pochwy stał się bardzo nieprzyjemny i leci sporo żółtawego śluzu. Nigdy tak nie miałam, czy to możliwe, że przyczyną są tabetki antykoncepcyjne które brałam przed okresem, a teraz odstawiłam? A może któraś z Pań miała podobną sytuację i była to infekcja? Z góry dziękuję za odpowiedź.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Objawy jakie Pani podaje mogą sugerować infekcję. Sugerowałbym udać się do ginekologa. Prawdopodobnie konieczne będzie wdrożenie odpowiedniego leczenia.