Nieprzyjemny zapach z pochwy po stosowaniu kuracji antygrzybiczej

Dzień dobry. Mam pytanie na temat tabletek dopochwowych. Przyjmowałam probiotyk po kuracji antygrzybiczej i aplikując tabletkę po 24 h wyciągam resztki poprzedniej, co to znaczy? Zadziałała? (iladian) Moje drugie pytanie czy 10 tabletek probiotyku po kuracji starczy?(to moje pierwsze zakażenie grzybicze). Ostatnie pytanie, pod koniec brania probiotyku wydziela mi sie brzydki zapach z pochwy(chyba taki zapach jak prz zakażeniu bakteryjnym?), co to oznacza? Dziękuję z góry za odpowiedź.

Iladian to lek stosowany raczej wspomagająco przy infekcjach bakteryjnych czy grzybiczych pochwy. Należy w Pani przypadku postawić właściwą diagnozę i włączyć inne preparaty dedykowane infekcji bakteryjnej bądż grzybiczej a Iladian ew dodatkowo.