Nieprzyjemny zapach z pochwy po stosunku

Witam, tydzień przed ostatnim okresem zauważyłam w pochwie bezzapachową wydzielinę z małymi grudkami - nie było innych objawów (brak świądu, pieczenia). Zastosowałam iladian direct plus, tantum rosa, clotrimazolum i probiotyk doustny. Po okresie nie pojawiła się żadna niepokojąca wydzielina. Jednak po stosunku z wytryskiem do pochwy, na drugi dzień pojawia się intensywny nieprzyjemny zapach, który utrzymuje się kilka dni. Czy to zapach spermy? Czy zapalenie bakteryjne?

Lek. Tomasz Budlewski

Może to być infekcja. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.