Nieprzyjemny zapach z tłuszczaka pomiędzy piersiami

Od około ośmiu lat mam niewielkiego tłuszczaka pomiędzy piersiami. Lekarz powiedział, że jeśli nie przeszkadza i nie boli to nie trzeba go usuwać. Tak rzeczywiście jest. Jednak problem mój jest głębszy, ponieważ od jakiegoś czasu wyczuwam z niego bardzo nieprzyjemny zapach, którego nie mogę się pozbyć, choć próbowałam różnych preparatów. Czuję się niekomfortowo, skrępowana i zestresowana. Proszę o poradę co robić?

Lek. Marta Hat

Witam! Proponuję, aby skonsultowała się Pani z chirurgiem, wspomniała o uciążliwych dolegliwościach i poprosiła o usunięcie zmiany. Nie powinno być problemu, aby ustalić termin zabiegu. Zabieg chirurgicznego wycięcia tłuszczaka pozwala na trwałe usunięcie zmiany. Po usunięciu materiał zostanie poddany badaniu histopatologicznemu celem weryfikacji rozpoznania. Pozdrawiam