Nieprzyjemny zapach z ust a częste anginy i zapalenia gardła

Witam, mam problem nieprzyjemnego zapachu z ust, bardzo dbam o higienę jamy ustnej i regularnie chodzę do dentysty wiec nie mam chorych zębów a mimo mycia, płukania jamy ustnej ten nie przyjemny zapach nie ustaje i jest cały czas !! Proszę o pomoc byłam u kilku laryngologów ale żaden nie widzi problemu i mnie odsyła do domu. Może to z migdałków bo mam częste anginy i zapalenia gardła. Nie wiem co robić i jak to wyleczyć, bardzo przeszkadza mi to w życiu codziennym, proszę o pomoc!

Bardzo często zapalenia gardła są wynikiem spływającej wydzieliny z zatok po tylnej ścianie gardła. .

W migdałkach zdarzają się otwarte krypty , w których gromadzą się resztki pokarmowe. Nadtrawione przez enzymy ślinowe po prostu śmierdzą. Można wykonać waporyzację krypt migdalkowych.

Jesli to detryt to mozna wykonac zabieg laserowy waporyzacji polegający na zamknięciu/odpartowaniu krypt migdałkowych, czyli waporyzacji nieprawidłowej tkanki migdałkowej. Zabieg wykonuję w znieczuleniu miejscowym i jest on bezbolesny. Efektem tego zabiegu jest zlikwidowanie problemu zalegającego detrytu (złogów) w migdałkach podniebiennych, które powodują dyskomfort u pacjenta, a nierzadko również nieprzyjemny zapach z ust.
Www.laryngologbydgoszcz.pl