Nieprzyjemny zapach z ust a martwy ząb

Moja kobieta ma bardzo nieprzyjemne zapachy z ust ,bardzo dba o higiene jeden ząb tylko ma martwy i leczenie kanałowe,była u laryngologa ,badanie bakteriologiczne tez robiła,nieprzyjemny zapach cały czas ...smród jest nie do zaakceptowania ,proszę bardzo pomoc ,ja podejrzewam że to od tego martwego zęba..

Lek. dent. Marcin Dolecki

leczeniem halitozy zajmuje się periodontolog - przyczyn jest bardzo dużo konieczna jest wielospecjalistyczna diagnostyka
pozdrawiam
lek., lek.stom. Bogdan Jaremczuk

Przede wszystkim konieczna jest wizyta w gabinecie stomatologicznym na początek. Jeśli lekarz wykluczy przyczyny odzębowe, skieruje pacjentkę na dalszą diagnostykę ( np gastrolog, laryngolog etc ).