Nieprzyjemny zapach z ust a możliwe dolegliwości

Dzień dobry, mam problem z zębem. Nie boli, ale wydziela się bardzo nieprzyjemny zapach, którego nie można w żaden sposób zakryć. Sytuacja towarzyszy mi od paru tygodni, od niedawna nabawiłem się nerwicy, zespołu jelita drażliwego, bólów zatok czołowych. Czy te dolegliwości mogą być powiązane z tym zębem?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza stomatologa, po badaniu będzie można zalecić i ewentualnie wykonać zabieg na zębie aby zniwelować objaw nieprzyjemnego zapachu z ust.