Nieprzyjemny zapach z ust po stosunku?

Mam 22 lata jestem mężczyzną, minął już jakiś czas od stosunku z kobietą, kiedy miało to miejsce czułem z jej jamy ustnej ten zapach. Teraz po jakimś czasie 6 miesięcy czuję ten sam zapach u siebie, co to może być??? Czasami robi się strasznie sucho w jamie ustnej!!

Witam serdecznie.
Podczas kontaktów intymnych dojść może do przeniesienia wielu drobnoustrojów, które mogą być powodem zapalenia, także w obrębie jamy ustnej. Jednak stosunkowo dużo czasu minęło w Pana wypadku od kontaktu do objawów. Żeby wyjaśnić problem konieczna jest wizyta u lekarza, może proszę zacząć od lekarza rodzinnego - po badaniu lekarz zdecyduje czy konieczna jest dalsza diagnostyka i u jakiego specjalisty.
Pozdrawiam.

Przyczyną nieprzyjemnego zapachu jest najprawdopodobniej stan zapalny dziąseł oraz nieleczona próchnica. Wiele stanów zapalnych jest pochodzenia bakteryjnego i podczas wymiany płynów mogło dojść do zakażenia. Niezbędna jest konsultacja w gabinecie stomatologicznym i ocena w powiększeniu stanu jamy ustnej oraz wykonanie RTG panoramicznego.