Nieprzyjemny zapach z ust u 15-latka

U mojego syna jet nieprzyjemny zapach.Nie wiem czy z ust czy z czego tak brzydko pachnie.Jak weszłem do pokoju to mnie cofło,i zaraz musialem okno otworzyc, Do jakiego lekarza sie udac. Syn am 15 lat..

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza pediatry, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

na początek warto udać się do pediatry. On na podstawie wywiadu oraz badania lekarskiego pokieruje na stosowne badania.

Pozdrawiam.