Nieprzyjemny zapach z ust wydobywający się gardła

Jak pomóc na nieświeży oddech ? Często zdarza się, że wypluwam takie białe kulki. Zwykle czuję nieprzyjemny oddech pochodzący z gardła (i zęby mam wszystkie zdrowe). Dbam regularnie o higienę.. Nie wiem już co może być powodem. Jak miałam mocną anginę to mówiłam to laryngologowi, ze wcześniej też tak było, jednak on nic nie poradził. Stwierdził, że tak się dzieje w stanach zapalnych. jednak ja mam to w sumie cały czas.. choć gardło mnie nie boli i jestem zdrowa.. to bardzo dokucza

poszerzyć krypty oczyścić sprawić aby mogły sie oczyszczać, zapraszam do bydgoszczy na konsultację i ewentualnie ten drobny zabieg, wykonuję go w znieczuleniu miejscowym na wizycie ( dodatkowa opłata 100 zł), chyba że stan oczywiście jest inny i nie można poszerzyć to kryptoliza ale już w szpitalu