Nieregularna miesiączka a ryzyko zapłodnienia

Czy mogę być w ciąży ? Miesiączkę mam nieregularną, 10 dni przed misiączką próbowaliśmy stosunku seksualnego bez zabezpieczenia. Na początku gra wstępna a potem włożył członek, ale nie do końca, mówi że nie doszedł ale i tak się boję. Czy jest więc możliwość że mogę być w ciąży ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji szanse na ciążę są dość duże, choć nie można określić dokładnego prawdopodobieństwa.