Nieregularna miesiączka i małe piersi a odchudzanie

Witam. Mam 19 lat i nie mam nawet miseczki. Kiedyś prowadziłam dietę i trochę schudłam, przez co też zatrzymała mi się miesiączka. Teraz aktualnie jest troszkę nieregularna. Czy przez to piersi mi nie rosną ? Czy jest szansa, że jeszcze mi urosną? Miesiączkę nie pamiętam dokładnie, ale to było bodajże w wieku 14 lat :)

Witam serdecznie,
Szkoda, że nie podała Pani swojej wagi i wzrostu. Jeżeli mamy do czynienia ze zbyt niską masą ciała, to jak najbardziej może być ona powodem nieregularnych krwawień. Oczywiście wygląd piersi może być związany z wahaniami hormonalnymi w organizmie. Proponuję wizytę u ginekologa, który oceni co wpływa na zaburzenia miesiączkowania w Pani przypadku.