Zapytaj lekarza

1 , 0 2 1 , 3 2 8

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Nieregularna miesiączka po zażyciu tabletki 72h po

Czy po 8 miesiacach po zazyciu tabletki PO miesiaczka nadal moze byc nieregularna i spoznic sie az o 7 dni w owym 8 miesiacu ?
ponad rok temu

Dzieci palących matek

Witam serdecznie, Zażycie "tabletki po" wiążę się z jednorazowym przyjęciem bardzo dużej dawki hormonów, co niejednokrotnie doprowadza do rozregulowania gospodarki hormonalnej organizmu na wiele miesięcy. W przypadku tak długo trwających zaburzeń wskazana jest jednak wizyta u ginekologa, który jednoznacznie określi przyczynę takiego stanu rzeczy. Pozdrawiam.

Rezydentka w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy