Nieregularna miesiączka po zażyciu tabletki 72h po

Czy po 8 miesiacach po zazyciu tabletki PO miesiaczka nadal moze byc nieregularna i spoznic sie az o 7 dni w owym 8 miesiacu ?
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Zażycie "tabletki po" wiążę się z jednorazowym przyjęciem bardzo dużej dawki hormonów, co niejednokrotnie doprowadza do rozregulowania gospodarki hormonalnej organizmu na wiele miesięcy. W przypadku tak długo trwających zaburzeń wskazana jest jednak wizyta u ginekologa, który jednoznacznie określi przyczynę takiego stanu rzeczy. Pozdrawiam.