Nieregularne cykl miesiączkowy i stosowanie luteiny

Mam nieregularny cykl miesiączkowy> Przez jakiś czas dostawałam miesiączkę co 34 dni , ale w tym roku, bywało , że nie miałam miesiączki przez 60 dni. Obecnie znowu czekam na pojawienie się miesiączki już 44 dzień. W 40 dniu zaczęłam zażywać luteinę 50mg po 2 tab. dziennie. Na razie nic. Czy lek cyclodynon mógłby pomóc wyregulować cykl?

Krwawienie powinna Pani dostać po odstawieniu luteiny jako krwawienie z odstawienia, a nie w trakcie jej stosowania. Nie podała Pani przyczyny nieregularnych miesiączek, w związku z czym ciężko powiedzieć czy cyklodynon u Pani zadziała. Pozdrawiam.