Nieregularne cykle a możliwość ciąży

Witam,okres miałam 4.9.Mam bardzo nieregularne cykle,od 14 do nawet 40dni...15.9 i 18.9 mieliśmy z mężem stosunki bez zabezpieczenia.Od tamtej pory czuję bóle w jajnikach i podbrzuszu;jestem bardzo osłabiona;od 20.9 wyraźnie powiększony biust,bardziej niż na normalny okres,boli po zewn stronie i wygląda,jakby był spuchnięty,od 24.9 temp.ok 37,5 (pod pachą),nigdy tak nie było,dodam nie jestem chora,test dziś-negatywny..czy to ciąża?wszystko jest tak inne od normalnego cyklu...

Witam. Nie można wykluczyć ciąży, należy powtórzyć test ciążowy za około tydzień lub wykonać oznaczenie poziomu betaHCG z krwi.