Nieregularne cykle a możliwość zajścia w ciążę

witam. wczoraj kochalam sie ze swoim chłopakiem bez zabezpieczenia, skonczyl we mnie a bylo to dzien po okresie. mam nieregularne cykle poniewaz odstawilam tabletki. we wrzesniu 14 dokladnie mialam okres i w październiku zaczal sie 19 a powinien 12. Czy możliwe ze przez nieregularne cykle moglam zajsc w ciaze?

Milena Lubowicz

Każdy stosunek bez zabezpieczenia niesie ze sobą ryzyko ciąży.
W terminie spodziewanej miesiączki proszę wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam