Nieregularne cykle a prawdopodobieństwo ciąży

Witam !! Moje cykle są bardzo nieregularne od 27 dni do 42 . Ostatni okres dostałam 29 września .. Ostatnio kochałam się z chłopakiem od 16 września do 20 września .. Czy jest duże prawdopodobieństwo że jestem w ciązy ??

Judyta Samul-Jastrzębska

Witam. Jeżeli ostatnia miesiączka wystąpiła 29 września czyli 9 dni po stosunku należy wykluczyć ciążę. Jeżeli miała Pani na myśli 16-20 października, proszę wykonać test ciążowy 10 dni po terminie ostatniego zbliżenia. Pozdrawiam